Dárky pro papežské aukce v hodnotě 250 000 $ pro křesťanská společenství zničená ISIS

Všechny Novinky

#PopeFrancis obdržel @Lamborghini dnes ráno! Bude to dražit u Sotheby's. Více informací zde: https://t.co/NeFfCU0VQn
Fotografický kredit: L'Osservatore Romano pic.twitter.com/LZLhGzXGZs

- Catholic News Agency (@cnalive) 15. listopadu 2017

Začátkem tohoto týdne byl papež František obdarován elegantním, speciálně vyrobeným luxusním vozem s papežskou tématikou - ale neplánuje ho řídit. Místo toho plánuje dražení pro charitu.

Vedoucí představitelé Lamborghini předali papeži před Vatikánem bílého a zlatem pozlaceného Huracána. Po autogramiádě a požehnání vozu Jeho Svatost oznámila, že jej dá do dražby společnosti Sotheby’s.

PŘÍBUZNÝ: Papež František platí nájem na soukromé pláži pro zdravotně postižené

Vozidlo, kteréTop Gearnazval „Supercar roku“, má základní hodnotu 250 000 USD. Protože se jedná o sedmé vydání automobilu vytvořeného speciálně pro papeže, mohlo by se prodávat za ještě více.

Podle Katolická zpravodajská agentura výnosy z aukce Huracána budou údajně směřovat ke třem různým příčinám: obnově křesťanských vesnic poškozených ISIS v Iráku, pomoci obětem obchodování s lidmi a financování terénních prací v Africe.

(HODINKYvideo níže)

SLEDOVAT: Tady je bližší pohled @Pontifex je nový # Lamborghini ! Celý příběh si přečtěte zde: https://t.co/NeFfCU0VQn pic.twitter.com/NjriWFHrDM

Klikněte a sdílejte tento svatý příběh se svými přáteli-Hlavní fotografie od EWTN